Mewing: Jak zlepšit svůj vzhled

 

Mewing technika - obličejové cvičení

Britský ortodontista Dr. Mike Mew vynalezl techniku restrukturalizace obličeje, která spočívá v umístění jazyka na střechu úst, což podle výzkumu může pomoci změnit tvar obličeje a další strukturální problémy obličeje.

Ohledně této techniky existuje spousta otázek, a zda může skutečně zatraktivnit váš obličej. V tomto článku se pokusíme odpovědět na vše, co potřebujete vědět o mewing.

 

 

Jak mewing funguje? 

Tomuto cvičení se na internetu dostalo velké pozornosti, zejména proto, že se stalo virálním na YouTube. Toto nové cvičení ve skutečnosti nevzniklo nedávno. Tento typ cvičení doporučují někteří ortodontisté i další lékaři. Zatímco mnoho lidí obvykle opírá jazyk o spodní část úst, lidé, kteří mewing cvičí, opírají jazyk o střechu úst. To vše může pomoci zmírnit bolesti způsobené problémy souvisejícími s čelistmi.

 

Navzdory přitažlivosti, kterou si tato technika získává na internetu, má tato technika mnoho omezení, která mohou bránit tomu, co je vidět na YouTube. Mnoho lidí zveřejnilo videa, ve kterých dávají své nejlepší tipy, jak při tomto cvičení postupovat. Nejspolehlivější je však kanál samotného doktora Mewa, který funguje od roku 2012 a má již zveřejněno mnoho videí, která nabízejí skvělé rady. Ne vše, co je vidět na internetu Bude fungovat, doporučuje se navštívit lékaře pro diagnostiku nebo léčbu, pokud přetrvává zdravotní problém s ústy a čelistí. 

 

Vysvětlení: Jak mewingovat 

Hlavní technikou mňoukání je naučit se přesně přemístit jazyk na nové místo. Lidé, kteří tuto metodu praktikují, věří, že přirozené místo jazyka by mělo být na střeše tlamy, se rty u sebe a zuby se buď dotýkají, nebo jsou poměrně blízko u sebe. Postupem času by toto cvičení mělo pomoci změnit celkové rysy obličeje, to Bude většinou vidět na linii čelisti.

Další výhodou, kterou lidé doufají, že to bude léčit, je potenciální úleva od některých forem bolesti čelistí a také určitá úleva od chrápání. Umění jak by obličejový cvik měl fungovat tak, že umožní, aby byla linie čelisti mnohem více definovaná. Jeho praktikování může vést k tvarování obličeje tak, aby byla čelist větší, silnější a hranatější.

 

Co jsou výsledky mewingu

Jak již bylo zmíněno, původním tvůrcem této techniky byl údajně Dr. Mew. Ačkoli cvičení ve skutečnosti nevytvořil tento ortodontista, na internetu existuje mnoho videí, která ukazují různá cvičení, jimiž lze dosáhnout výsledků, které jsou vidět na mnoha místech. Zatímco existují videa, která ukazují časovou osu před a po obrázcích pozitivních výsledků, existují také videa, která zcela popírají výsledky jiných lidí a popularitu cvičení, která mají nějaký úspěch.

Mnoho lidí dospělo k názoru, že cvičení není jediným faktorem, který mění dynamiku obličeje. Vzhledem k tomu, že nebyla provedena žádná věrohodná nebo odborně ověřená studie, lze se také domnívat, že nedostatek úsilí vloženého do mewingu může také zhoršit linii čelisti. Existuje také možnost, že by to mohlo poskytnout některé užitečné techniky pro děti, které trpí problémy s držením jazyka, které mohou vést k nepravidelnému skusu a problémům s řečí později, když vyrostou.