Jak se zbavit dvojité brady

 

4 nejefektivnější způsoby

Všichni se někdy podíváme na pěknou čelist a řekneme si: "Páni, to musí být hezké mít takové geny. Opravdu si za tu dvojitou bradu, která stojí v cestě estetické linii čelisti, můžeme sami svými geny? Myslíme si, že je také v našich rukou, abychom získali definovanou čelist a zbavili se toho obličejového tuku.

Než si však přečtete tento článek, ujasníme si, že za dvojitou bradu, kterou máte, také nemůžete vždy vinit přibírání na váze. Velkou roli v tom, jak se vám podbradek ukládá, hrají také geny. To je důvod, proč je přijetí různých forem lidského těla důležitým aspektem, který si musíme zapamatovat a pracovat na naší požadované struktuře obličeje. Těla, která vidíme na Instagramu, nejsou stoprocentně skutečná, ale vždy se můžeme snažit dosáhnout svých nejlepších tvarů. Drastické operace nejsou řešením, ale rovnováha mezi přijetím reality a cvičením pomocí nástrojů uvedených v následujícím článku je nejlepší cestou ke splnění našich cílů v oblasti vzhledu. Podívejme se tedy na některé ze způsobů, jak můžete vzít osud své čelisti do svých rukou a získat ostrou čelist jako Robert Pattinson nebo dokonce jako Anjelina Jolie.

 

Zhubněte

Nejlepším přirozeným a osvědčeným způsobem, jak odbourat tuk, je cvičení. A protože dvojitá brada je v podstatě vrstva tuku pod bradou, cvičení ji pomáhá redukovat. Tvorbu této vrstvy způsobuje především mnoho příčin, například špatná strava nebo věk, který snižuje pružnost kůže.

Nejlepším způsobem, jak se zbavit tuku pod dvojitou bradou, je snížení hmotnosti pomocí cvičení a zdravé stravy. Přijímejte potravu s kalorickým deficitem a zařaďte do svého jídelníčku zdravé návyky, jako je pití velkého množství vody, které je také dobré pro udržení nestárnoucí pokožky. Nezdravé návyky, jako je pití alkoholu a smažená jídla, musí jít stranou, aby vám vaše tělo mohlo pomoci dosáhnout co nejlepšího vzhledu. Při znalosti těchto skutečností můžeme říci, že díky nim je cvičení nejlepší odpovědí na diskutovaný problém.

 

Obličejová cvičení 

Obličejová cvičení tonizují obličejové svaly. Zaměřují se na konkrétní svaly a vypínají pokožku. Před složitým protahováním se ujistěte, že jste svaly zahřáli jednoduchými rotacemi. Tyto pohyby zajistí, že nedojde k žádnému svalovému zranění, které by mohlo vzniknout v důsledku jakéhokoli prudkého pohybu obličeje. Pohyb obličejových svalů ve všech směrech před řádným cvičením je nejbezpečnějším přístupem. Existují různé cviky pro různé svaly, které jsou navíc velmi zábavné. Vyzkoušejte různé sestavy cviků a časem uvidíte rozdíl.

Statické protahování nechte na konec cvičení, abyste uvolnili namožené svaly. Častým omylem je, že držení strečinku je lepší na začátku tréninku. To však ve skutečnosti není pravda, protože to svaly nepřipraví správně na nic namáhavého.

 

Použití čelistních trenažérů 

Existuje mnoho důvodů, které způsobují dvojitou bradu. Mají na ni vliv geny nebo i špatné držení těla, které může časem uvolnit kůži a vytvořit dvojitou bradu. To, co potřebujete, je nástroj, který udržuje čelist v pohybu způsobem, který se zaměřuje na konkrétní svaly, abyste mohli dosáhnout vyrýsovaného vzhledu čelisti.

Nejlepší by bylo ujistit se, že tréninkový nástroj, který používáte, je bezpečný. Některé ničí strukturu zubů a některé nejsou vyrobeny z bezpečného materiálu. To není něco, co byste potřebovali od nástroje, který musíte mít dlouho v ústech. Upřímně řečeno, existuje pouze jedna společnost, která kombinuje obojí: je testována a používána lékaři po celém světě a vyvinuta v Čechách: JAWFIT je pro vás jednou z nejbezpečnějších a nejúčinnějších možností. Vyberte si svůj nástroj moudře a získejte dokonalou, jako břitva vypadající linii čelisti.