ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

1. Obsahuje materiál nějaké toxiny

Náš silikon je 100% bez PBA a PVC. Kromě toho má náš výrobce platný certifikát F.D.A, který je pravidelně kontrolován.

2. Poškozuje trénink čelistní kloub

Po konzultaci s naším ortodontistou není trénink s originálním, testovaným JAWFIT pro vaši čelist nebezpečný.
Existuje spousta jiných čelistních trenažérů, které Vaší čelistní kůře a zubům rozhodně škodí.
Řiďte se však prosím našimi tréninkovými doporučeními: Netrénujte déle než 15 minut !

3. Jak dlouho vydrží pár JAWFIT?

To zcela závisí na síle vaší čelisti. Pokud začínáte s přípravkem JAWFIT začátečník a po chvíli ho překousnete, je čas přejít na JAWFIT pokročilý. Obvykle byste s ním měli být schopni trénovat 1-3 měsíce.

4.  Je možné posilovat čelistní svaly tréninkem s JAWFIT? 

Rozhodně ano! JAWFIT byl vyvinut speciálně pro tento účel. Díky specifickému tréninku čelistních svalů dojde k růstu čelistních svalů a vaše čelistní linie bude vypadat viditelně mohutnější a výraznější.

5.  Jaký je rozdíl mezi "JAWFIT začátečník", "JAWFIT pokročilý" a "JAWFIT expert" ?

Rozdíl rozhodně nepodceňujte. Pokud jste začátečník, doporučujeme začít sJAWFIT začátečník. Později můžete přejít naJAWFIT pokročilý. Bez zkušeností a předchozího tréninku je JAWFIT expert pro většinu z vás příliš extrémní.

Odolnost JAWFIT je následující:
Expert 85 kg/cm^2
Pokročilý 75 kg/cm^2
Začátečník 65 kg/cm^2

Pokud stále nevíte, který JAWFIT vám vyhovuje, stačí vyplnit náš krátký dotazník a my vám doporučíme.

6.  Jaký je rozdíl mezi výcvikem JAWFIT a mewing cvičením? 

Při tréninku s přístrojem JAWFIT se čelistní svaly trénují tak, aby změnily tvar obličeje nárůstem svalové hmoty. Tím můžete dosáhnout výsledků ve velmi krátké době.
Mňoukání se naproti tomu zaměřuje na dlouhodobou změnu tvaru obličeje tím, že si zvyknete na určitou polohu jazyka. Zde se nezaměřujeme na trénink a tvarování konkrétních svalových skupin, ale na dlouhodobou změnu tvaru a postavení čelistní kosti. Tu lze relativně snadno změnit během růstové fáze, ale v pozdějším věku je nemožné dosáhnout krátkodobého úspěchu.

Náš JAWFIT je ideální pro nejefektivnější budování čelistních svalů.

7. Kdy uvidím svoje první výsledky? 

Záleží na procentuálním podílu tělesného tuku. Pokud je procento tělesného tuku nízké, můžete první výsledky vidět již po 3-6 týdnech. Obvykle je však téma nárůstu svalové hmoty něco dlouhodobého a závisí zcela na vaší vytrvalosti. Naši zákazníci vidí měřitelné výsledky v průměru po 3-6 měsících.

8. Kde můžu JAWFIT zakoupit? 

V současné době si můžete JAWFIT objednat na našich webových stránkách www.jawfit.cz nebo na fitness pobočkách po celé ČR.

9. Proč žvýkačka nestačí? 

Žvýkat normální žvýkačku je rozhodně lepší než nedělat nic.
Pokud však chcete účinně trénovat čelistní svaly a dosáhnout viditelných výsledků, potřebujete ke žvýkání tvrdší materiál. Pokud chcete žvýkat žvýkačky, pak prosím žvýkejte jen tvrdé, houževnaté žvýkačky, jako jsou naše fitness žvýkačky.

JAWFIT Čelistní trenažér

Náš JAWFIT tedy není náhradou žvýkačky. Je to tréninková pomůcka a jako taková by se také měla používat. Protože trénink s JAWFITem velmi cíleně zatěžuje čelistní svaly, nepoužívejte jej déle než 5-15 minut každý druhý den.
A buďte prosím opatrní, nekupujte si levné trenažéry čelistí, které nejsou certifikované a možná nejsou zdravé pro vaše čelistní klouby ani zuby.

10. Pomoc můj JAWFIT prasknul!

Obvykle k tomu dochází přibližně po 1-4 měsících a je to známka toho, že vaše čelistní svaly jsou dostatečně silné pro další úroveň.

Pokud jste již dosáhli úrovně JAWFIT Expert, může to mít tři příčiny:

1. Máte neobvykle ostré zuby a žvýkáte vše, co není z oceli. 

2. Guma JAWFIT se rozbila, protože jste nesprávně cvičili. V tomto případě se na výrobek NEVZTAHUJE dvouletá záruka. Před cvičením se prosím podrobně informujte pomocí našeho přiloženého popisu.

3. Došlo k výrobní chybě a JAWFIT se v důsledku toho rozbil. V tomto případě klikněte na následující stránku a vyplňte formulář, nahrajte fotografie rozbitého JAWFITu a popište, jak jste cvičili. 

Poté vám zašleme nový pár.

Prosíme o pochopení, že vám musíme naúčtovat náklady na dopravu.

11. Jakou přepravní společnost používáme? 

K přepravě vašich objednávek využíváme Zásilkovnu, je to spolehlivá doprava. JAWFIT k vám dorazí v našem reklamním obalu a vše je ještě zabaleno v bublinkové obálce.