KOMPLET SADA

Věděli jste, že 95 % modelek, hollywoodských hvězd, denně praktikují obličejové cviky, aby získali ten nejlepší vzhled jejich obličeje?

Co kdyby existoval způsob, jak vás udělat o 100 % atraktivnějšími? Existuje! Chcete zjistit, jak je to možné? 

Čtěte dál a získáte návod, díky kterému má každý krásně vypracovaný obličej bez přebytečného tuku, pokrývající hladkou pokožkou bez jakýchkoli pórů. Jak je to možné? Mají to od přírody? V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ! Cvičí obličejová cvičení, obličejovou jógu a vedou zdravý životní styl.

 

Náš produkt JAWFIT nahrazuje všechny tyto aktivity do 5 minut každodenního používání (žvýkání). Jediné, co musíte udělat, je vložit žvýkací pomůcku JAWFIT do úst na zadní stoličky na každé straně a zapojit obličejové svaly každý den pomalým žvýkáním 2 minuty a rychlým žvýkáním 3 minuty nebo dokud neucítíte, že jsou svaly dostatečně stimulovány.

 

Oblast po stranách vaší čelisti nebo obrys vaší čelisti se nazývá JAWLINE. Skládá se především z čelistní kosti a souhry tří svalů: temporalis, masseter a Pterygoideus medialis. Tyto svaly můžete cvičit stejně jako jakékoli jiné svaly ve vašem těle. Rostou a rýsují se, když jsou stimulovány cíleným tréninkem.

Zapomeňte na dvojitou bradu, neviditelné lícní kosti, tukem pokrytý obličej a špatnou pleť. Žvýkací pomůcky JAWFIT odstraňují všechny tyto problémy za pouhých 5 minut žvýkání!

  

 Nakupte ještě dnes a získejte 14denní záruku vrácení peněz a jedinečnou brožuru s tipy pro nejefektivnější výsledek! 

Cena

799800
1799800
test 4
Akce Tip Doprava zdarma
799 Kč
1 899 Kč (–57 %)
Skladem

✅ 3 páry od všech úrovní JAWFIT 1 pár začátečnické úrovně 45lb (tvrdost)Pro začátek na odtučnění vašeho obličeje 1 pár pokročilé úrovně 55lb (tvrdost)Pro vyrýsování obličeje...

4
1 položek celkem
Hygienická krabička
Hygienická krabička
ke každé objednávce zdarma
Platba na dobírku
Platba na dobírku
bezpečná klasika
Záruka vrácení peněz
Záruka vrácení peněz
do 30-ti dnů